Одну з вулиць Недригайлова пропонували перейменувати на вулицю «Костянтина Волкова»

Влада, Громада 09:01, 3.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють на сторінці Недригайлівської селищної ради, на сайт ради надійшла петиція перейменування вулиці Гагаріна у селищі Недригайлів на вулицю Костянтина Волкова. Там додається, що «Волков Костянтин, 1947 року народження, український вчений – біолог, доктор біологічних наук і таке інше». При цього нагадаємо, що голову Недригайлівської селищної ради звати теж Костянтин Волков.

На сторінці повідомляється, що «ця петиція має бути опублікована на нашому сайті протягом 2-х днів. Знаючи, що можемо понести за це адміністративне покарання у вигляді штрафу, селищний голова заборонив це робити нашому адміністратору сайту».

Пояснюють це тим, що це «чергова політиканська провокація. Цього разу це робота Окуня Сергія, якого ви всі знаєте… Ми поважаємо усіх видатних людей, вони, на відміну від Окуня та інших провокаторів, зробили багато для нашої країни, але ми не піддаємося на провокації, у нашого селищного голови немає манії величі».

У коментарі до цього допису Людмила Вініченко написала, що можливо, мова йде про українського вченого-біолога, доктора біологічних наук з м. Золочів.

Разом з тим, інші ж коментують, яке відношення ця видатна людина має до Недригайлова, щоб на її честь перейменовувати вулицю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору