Офіційно День міста ще не відмінили, але роменці вже активно обговорюють це в соцмережі

Влада, Громада, Дата 15:49, 22.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У групі Ромни онлайн з’явився допис: «З завтрашнього дня в Ромнах, як і по всій Україні, «жовта» зона. Дня міста не буде? Цікаво, куди підуть виділені кошти».

Нагажаємо, День міста було перенесено з 18 вересня на 25 вересня. Тоді міський голова Олег Стогній сказав, що День міста перенесли виключно через несприятливі погодні умови.

Проте роменці активно долучилися до теми, коментуючи так: «По карманам що тут не зрозумілого», «Та нічого.Зато деякі активні заспокояться.Не хотіли ні свята ні артистів.Отримайте», «Согласно правилам карантина, в “желтой” зоне действуют такие правила: за столиком в кафе могут сидеть не больше 4 человек, массовые мероприятия проводятся с рассчетом один человек на четыре квадратных метра, в кино и театрах залы могут быть заполнены лишь на половину, фитнес-центры и бассейны могут работать при условии соблюдения нормы – один человек на 10 квадратных метров. Где написано, что мероприятие должны отменить?», «Перенесли спеціально», «Я теж думаю що все йшло по плану Ніколи день міста не переносився на тиждень.Хіба що переносився на вихідний.А за гроші не треба хвилюватися.Вони найдуть своє місце» і т.д.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору