Олег Стогній: децентралізація – це змога голови громади працювати, а не догоджати “заїзжим панам”

Влада 11:20, 24.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Роменський міський голова Олег Стогній у Фейсбуці прокоментував вчорашній приїзд народного депутата України Максима Гузенка на Роменщину.

Текст подаємо повністю.

“Часом хочеться запитати у народних депутатів: конструктивна робота полягає у виконанні певних завдань громади, чи біганині навколо «столичних гостей» від правлячої партії? Вважаю, стратегічні питання вирішуються не під час екскурсій об’єктами громади. Віддаю перевагу безпосередньому діалогу з конкретикою та варіантами вирішення проблемних питань, а не хороводи водити.

Для мене, як міського голови, зустріч з мешканцями важливіша, ніж з народними депутатами та іншими поважними персонами. Адже, під час прийому громадян мав змогу їм реально допомогти. 23 роменці, які заздалегідь зареєструвалися на зустріч, вчора звернулися з різних питань життєдіяльності. Не шкодую, що приділив час саме жителям громади, а на зустріч делегував свого заступника. Тож делегація мала повноцінний доступ до всіх об’єктів, які їх цікавили.

А от конкретних пропозицій від народного депутата політичної партії «Слуга народу» Максима Гузенка по 161 округу наша громада так і не отримала, окрім популізму та некоректної критики.
Роменська міська рада є активним учасником різноманітних грантових програм, в тому числі і ДФРР, а їх розподіл, ще маю віру, не залежить від формальних оглядин громади народними депутатами.

Децентралізація – це змога голови громади працювати, а не догоджати «заїзжим панам» зі столиці, сподіваючись, що вони підкинуть грошей.
З повагою до народних депутатів!”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору