Олег Стогній мріє про потужну Роменську громаду, а жителі Пустовійтівки – про свою

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 1 червня, за ініціативи жителів Пустовійтівського старостату відбулася зустріч з головою Роменської об’єднаної територіальної громади Олегом Стогнієм. Також запросили і голову Роменської районної військової адміністрації Дениса Ващенка.

Головне питання, через яке й була організована зустріч, було те, як змінилося життя Пустовійтівки у складі Роменської громади. У дописі місцевої жительки йдеться про те, що «село нині почуває себе обділеним в розвитку та занепадає».

У жителів накопичилося багато питань: «від сміттєзвалища під Золотухою, контролем за здорожчанням цін, необхідністю блок постів до виконання старостою Пустовійтівського старостинського округу своїх обов’язків».

На зустрічі домовилися, що заходи такого плану будуть організовувати частіше. У свою чергу голова Роменської громади пояснив, як бачить подальше співіснування Пустовійтівки у Роменській громаді.

«Олег Стогній поділився, що мріє про потужну РОМЕНСЬКУ ОБ’ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ, а жителі Пустовійтівського старостинського округу, чекаючи справедливого судового рішення щодо створення своєї громади, мріють про розвинену ПУСТОВІЙТІВСЬКУ ОТГ», – йдеться у дописі.

На зустрічі обговорили:

1.Звіт про доходи та видатки Пустовійтівського старостату.

2.Відновлення роботи аптечного кіоску в с. Пустовійтівка.

3.Здорожчання пасажирських перевезень Пустовійтівка-Ромни, надання пільг по перевезенню пенсіонерам та учням.

4.Благоустрій сіл Пустовійтівського старостату.

  1. Надання та отримання гуманітарної допомоги та рівномірне розповсюдження серед населення.
  2. Можливість допомоги нашим односельцям-військовим

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору