Олег Стогній отримає 150% премії
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 квітня, на сесії Роменської міської ради депутати підтримали преміювання голови Роменської міської ради Олега Стогнія.
Цю пропозицію виніс на розгляд під час сесії депутат Сергій Хоптинець від партії “Наш край”.
Як голосували депутати, дивіться нижче.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: