Олег Стогній пообіцяв допомогти з фінансуванням Роменської психлікарні за певної умови + ФОТО

Влада, Медицина 14:05, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 квітня, у Комунальному некомерційному підприємстві Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня» піднімалося питання допоміжного фінансування закладу. Зокрема, з бюджету Роменської міської ради.

За словами директора Роменської психлікарні Володимира Кульбачного, з міського бюджету Охтирки виділили 250 тисяч гривень на фінансування закладу, оскільки охтирське відділення вже давно на балансі Роменської психлікарні.

Роменський міський голова Олег Стогній зазначив, що допомогти «мільйонами» не зможе. Та він готовий надати допомогу лікарні за умови, що керівництво закладу покаже свою зацікавленість у роботі та будуть розставлені всі крапки над «і» щодо того, чому у закладі склалася така патова ситуація.

«Міському голові було б приємно допомагати будь-якому закладу, коли бачиш позитивні результати роботи керівників. Коли зараз воно все налагоджується, а раніше було в певному ступорі, коли зараз відповідні органи мають розібратися, що створило чи хто створив ці проблеми, які привели заклад в тупик, то можна розраховувати на підтримку місцевої влади. І в подальшому, якщо керівники прикладуть максимум зусиль і покажуть позитивні результати, тоді й в органів місцевого самоврядування, безпосередньо в моїй особі, буде бажання допомогти тією чи іншою сумою», – прокоментував Олег Стогній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору