Олег Стогній про якісну воду в Ромнах: надія тільки на інвестора

Влада, ЖКГ 16:59, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На запитання журналістів, коли в Ромнах з’явиться якісна вода, Роменський міський голова Олег Стогній відповів, що треба замінювати мережі. Але зробити це тільки силами самого КП «Місьководоканал» просто не можливо, потрібна допомога інвесторів.

«Думаю, що з часом на цьому підприємстві (уточн. – КП “Місьководоканал”) будуть накопичуватися кошти. Тому й самі почнуть міняти мережі. Але без залучення інвесторів нам не обійтися», – прокоментував Олег Стогній.

І зазначив, що вже що підписав лист про готовність брати участь у проекті Словацького агенства з розвитку міжнародної співпраці «SlovakAid». Це створює можливості для дослідження сучасного стану очищення води та стічних вод з рекомендаціями для подальших кроків і проведення геодезичної зйомки окремих вулиць міста на основі запропонованої концепції інженерних мереж.

А директорам  комунальних підприємств «Міськводоканал» Юлії Магденко і «Ромнитеплосервіс» Володимиру Бєсєді доручив розробити схеми оптимізації мереж і закликав брати участь в різних інвестиційних проектах.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору