Олег Стогній розповів про «благодійні» автобуси від ТОВ «МХП-Урожайна країна»

 Поділитися

Поділитися в

У листопаді на сесії Роменської міської ради депутати проголосували за продовження договору оренди землі на 10 років для ТОВ «МХП-Урожайна країна». За це підприємство виділить 4,4 млн грн благодійної допомоги у бюджет Роменської громади. Саме за ці кошти і планують придбати два автобуси, які підуть на міські маршрути.

На недавній прес-конференції голова Роменської міської ради Олег Стогній прокоментував, чим вигідна така угода для роменців, на баланс якого підприємства візьмуть автобуси та, на які маршрути їх поставлять.

«Я не жалкую ні грами… У людей проблеми сьогодні – вони без води, без автобусів, проблем дуже багато. Але це перші кроки для того, щоб почати вирішувати проблему з транспортом у Роменській громаді», – каже Олег Стогній.

Процедуру євротендеру проводить КП «Комбінат Комунальних підприємств». Після купівлі автобусів, підприємство отримає ще й 733 тис. грн ПДВ.

За словами мера, створювати нове транспортне підприємство лише для двох автобусів – не вигідно. Тому, можливо, у статут «Комбінату Комунальних підприємств» внесуть зміни, і нові автобуси будуть на його балансі.

«Благодійні» автобуси поставлять на ті маршрути, де найгірша ситуація.

Також Олег Стогній наголосив, що буде працювати, щоб таких автобусів було як мінімум 10. Хоча їх треба – 30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору