Олег Стогній – старостам округів: «потрібно більше спілкуватися з людьми»

Влада, Громада, Село 09:00, 7.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, під час наради у Роменській міській раді зі старостами округів говорили про виконавську дисципліну, благоустрій і їхню активність в роботі.

«…голова громади наголосив на свідомому і відповідальному ставленні до виконання тих завдань, які щодня постають перед ними і виконавчим комітетом в цілому. Всі, без виключення, мають брати активну участь в забезпеченні належної життєдіяльності кожного населеного пункту», – пишуть на сайті Роменської міської ради.

Також у полі зору старост мають бути питання: дотримання порядку і проведення благоустрою – вчасне виконання санітарної очистки на підвідомчій території. Особливо це стосується тих об’єктів щодо яких потрібно запроваджувати сучасні ефективні форми управління.

«Тому потрібно більше спілкуватися з людьми, налагоджувати комунікацію і взаємодію. Також необхідно досконало вивчити і вести відповідний облік категорій громадян, які, згідно чинного законодавства потребують відповідного обслуговування і надання різного роду державних соціальних допомог, першочергово це внутрішньопереміщені особи», – йдеться у повідомленні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору