Олег Стогній: «Вандали відбивають бажання щось робити»

 Поділитися

Поділитися в

У дворах, парку, скверах – потрощені дитячі майданчики, понівечені урни та обписані, скалічені лавки, навколо яких – «килимок» із лузги від насіння, недопалків і різнокольорових обгорток… Якщо сміття під ногами ще можна якось списати на брак культурного виховання, а викрадені каналізаційні люки – на бажання заробити гроші, то хоч якось зрозуміти прагнення виривати «з корінням» і перевертати урни чи ламати молоді дерева та знищувати вщент нещодавно відремонтовані зупинки зрозуміти, ну аж ніяк не виходить. З таких слів починається допис голови Роменської міської ради Олега Стогнія про чергову виламану урну просто з бетоном на зупинці по вул. Сумській.

Мер зазначає, що кожна зруйнована урна це не тільки збитки від 450 до 900 грн, а й реальна перешкода для розвитку громади.

«Звісно, це відбиває бажання далі щось створювати. Така цікава схильність багатьох людей до руйнування є прикрою перешкодою для розвитку нашої громади. Звісно, це відбиває бажання далі щось створювати», – написав Олег Стогній.

Мер закликав жителів і гостей громади не псувати майно і нагадав, що за це передбачається кримінальна відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору