Олег Стогній відмовився від премії на наступний рік

Влада, Громада 17:09, 24.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 23 грудня, на сесії Роменської міської ради Олег Стогній попросив депутатів проголосувати за зняття з розгляду проекту рішення про його преміювання. Депутати підтримали.

Сам Олег Стогній сказав, що до такого рішення його «підвели» колишні однодумці.

«Як стало зрозуміло, що найважливішим проектом рішення на цій сесії стало питання проекту рішення під номером 6 про преміювання міського голови. То ж при деяких і обговореннях, і спілкуваннях мене почали підводити до деяких земельних питань, а тим більше, коли це однодумці у минулому, тому я вирішив зняти це питання з порядку денного», – сказав Олег Стогній.

Також він наголосив, що не треба на нього тиснути.

«У майбутньому прошу, якщо в когось буде бажання тримати міського голову премією чи скажімо так, іншими якимись заохоченнями, то прошу до цього не доводити. Тобто мене тримати за причинне місце, я не дозволю. Тому я з гордістю знімаю і прошу вас підтримати це питання», – сказав очільник громади.

Нагадаємо, відповідно до пропонованого проекту рішення, голову мали б преміювати на 2022 рік. Щомісяця 100% премії від посадового окладу. А також здійснювати преміювання до державних та професійних свят у розмірі посадового окладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору