Олег Стогній взяв участь у Форумі голів територіальних громад Сумщини і Львівщини

Влада 17:05, 21.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У п’ятницю, 19 травня, голова Роменської міської ради Олег Стогній взяв участь у Форумі голів територіальних громад Сумщини і Львівщини. Він відбувся у славетному місті Охтирка. На даний захід завітали представники українських громад та міжнародних гуманітарних організацій із Франції, США та Австралії, повідомляє Олег Стогній.

Серед головних спікерів Форуму були міський голова Охтирки Павло КУЗЬМЕНКО, голова Охтирської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Леонід КЛИЗУБ, народний депутат України VIII скликання Олександр СУГОНЯКО, представник Дрогобицької громади Віталій МОЙСЕЄНКО.

Під час заходу на інформаційному майданчику для дискусій була досягнута головна мета Форуму – обмін думками та досвідом між делегаціями щодо ведення міського господарства, напрацювання практичних кроків для розвитку громад із врахуванням ризиків і загроз сьогодення, реалізації та розвитку спільних проєктів, залучення до співпраці гуманітарних місій. Також обговорили питання про внутрішньо переміщених осіб, про санаторно-курортне оздоровлення дітей, а також соціально-економічну співпрацю між громадами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору