Опалювальний сезон почнеться з 1 листопада
Поділитися в
Копіювати посилання
Відтепер – з 1 листопада 2025 року до 31 березня 2026 року.
Так вирішив Кабінет Міністрів постановою №1267 від 8 жовтня.
Раніше діяла інша норма: опалення запускали з 15 жовтня і тривало воно до 15 квітня в залежності середньої t° повітря.
Таке рішення, за даними уряду, ухвалено з урахуванням необхідності економії енергоресурсів, зміни кліматичних умов та забезпечення стабільності газового ринку в країні.
Крім того, постанова продовжує дію механізмів спеціальних обов’язків (ПСО) для постачальників природного газу — вони залишатимуться чинними до кінця нового опалювального сезону, тобто до 31 березня 2026 року.
На практиці це означає, що українцям доведеться довше чекати на старт подачі тепла в оселі, а місцева влада зможе розпочинати опалювальний сезон лише у випадку стабільного зниження температури повітря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: