Операція «бабушкі»: стихійну торгівлю на Соборній узаконять

 Поділитися

Поділитися в

Виконком Роменської міської ради вирішив створити торгову зону для продажу власно вирощеної сільськогосподарської продукції за адресою: вул. Соборна, 3.

Варто зазначити, що вже більше 10 років у цьому місці з рук продають різні продукти: від молочних – до зелені та риби. Роменські копи постійно ганяють продавців, які утворили цей стихійний ринок. Проте, багато містян все ж таки скуповуються тут, бо зручно.

Отож, за словами начальника Управління економічного розвитку Юлії Янчук, у центрі Ромен зроблять ринок. Проте, не перед фасадами, де він зараз, а у дворі будівлі на Соборній, 3 – за магазином Простор.

Вже зараз там КП «Іллінський ярмарок» готує територію для законного ринку: підсипають територію, облаштовують стелажі.

«Я теж беру участь – так як ми назвали це «операція бабушкі». До мене теж приходили із певними вимогами. Але я був непохитний і сказав, що торгувати на Соборній і, до речі, на Руденка ніхто не буде. Абсолютно їм нічого не пообіцявши. Але для себе розумію – на скільки зручно тим людям, які йдуть з роботи, і тим же «бабушкам», які виносять свою вирощену продукцію. Але й те, що вони там торгують теж приносить незручності. Тому щоб догодити всім, ми прибрали територію за приміщенням колишнього «дитячого світу». Зараз ми її облаштовуємо. До речі, там є також туалет, який теж приведуть у відповідний стан», – розповів голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Обслуговувати та брати плату на цьому ринку буде КП «Ільїнський ярмарок» РМР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору