Останні штрихи: на відрізку нової дороги в сторону Сум вже наносять розмітку + ФОТО

Безпека, Влада, Дороги 16:07, 19.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках капітального ремонту автомагістралі відновлено 11,6 км дороги Н-07 Київ –  Суми –  Юнаківка, що з’єднує смт. Недригайлів та м. Ромни (ділянка дороги км 232+360 – км 244+000), повідомляє сайт Сумської обласної державної адміністрації.

На об’єкті вже здійснено фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття; посилено основу дорожнього одягу; влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетону; встановлено дорожні знаки та бар’єрне огородження; заплановано узбіччя; влаштовано освітлення. Наразі наноситься дорожня розмітка.

Автомагістраль сполучає Київську, Чернігівську та Сумську області та є найкоротшим шляхом, що зв’язує Київ, Прилуки, Ромни, Суми. Загальна протяжність автодороги – 336,3 км,і з них 154 км – в межах Сумщини.

Системне оновлення дороги Н-07 розпочалось зі стартом програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Всього протягом  2020-2021 років планується відремонтувати 189,6 км, з них: в межах Сумської області – 83,6 км, Чернігівської – 91 км та Київської – 15 км.  У наступному будівельному сезоні реконструкцію та капітальний ремонт на даній автодорозі в межах Сумської області буде продовжено.

Загалом, у поточному році згідно плану Укравтодору буде відновлено 197 км доріг державного значення в межах Сумської області.

Місце розташування об’єкту на мапі: https://bit.ly/3pDXtiA

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору