Освітні заклади Роменської громади готові до нового навчального року

Влада, Громада, Діти 13:03, 22.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до розпорядження Роменського міського голови 16-20 серпня 2021 року комісійно перевірено готовність закладів освіти Роменської міської територіальної громади до нового 2021-2022 навчального року.

У складі комісії, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Роменської міської ради Наталії МОСКАЛЕНКО, були представники відділів з контролю за додержанням законодавства про працю, освіти, комунальних підприємств «Ромникомунтепло», «Ромнитеплосервіс», комунального некомерційного підприємства «Роменської ЦРЛ» РМР та Роменського управління Держпродспоживслужби, міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

При огляді закладів освіти особлива увага зверталася: на стан системи опалення, якість поточного та капітального ремонту; на виконання правил пожежної безпеки та охорони праці; на стан їдальні та харчоблоку; на організацію медичного забезпечення та готовність закладу працювати в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19; на впорядкованість прилеглої території та стан готовності класних кімнат 1-х класів до роботи в умовах «Нової української школи».

У всіх приміщеннях закладів освіти за рахунок бюджетних, позабюджетних та коштів батьків здійснено якісні поточні ремонти придбано навчальне обладнання та спортивні тренажери. Заклади освіти громади, за кошти міського бюджету, забезпечені миючими та деззасобами, електросушарками та паперовими рушниками.

Колективи закладів освіти працюватимуть над усуненням недоліків виявлених у ході об’їзду.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору