Освітяни Сумщини скаржаться, що їм не виплачують зарплату

Війна, Влада, Освіта 11:32, 4.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький.

За його словами, до нього почали надходити звернення від бюджетників Сумщини. І більшість з них – від освітян Тростянця. Там місцева влада відмовляється виплачувати заробітну плату та ще й залякують, щоб мовчали освітяни мовчали про ці факти.

Дмитро Живицький пише, що плата освітянам та усім бюджетникам має виплачуватися у повному обсязі, ставка і передбачені законодавством надбавки.

«Невиконання цього – злочин! Ніхто не має права заставляти людей писати заяви “за власним бажанням” за власний рахунок і т. д. Повторюсь: це злочин свинство таких керівників! Можуть бути затримки з виплатами по об’єктивним причинам, пов’ язаних з військовою агресією РФ, але нараховуватися усе повинно у повному обсязі!» – йдеться у повідомленні.

Якщо є питання у керівників ОМС та закладів, то працівники Сумська обласна військова адміністрація  та Держказначейства у області проконсультують і допоможуть як і завжди це робили. Дав доручення жорстко контролювати та реагувати усім відповідним структурам на порушення трудового законодавства, зазначає він.

Також рекомендує, у разі таких порушень та погроз негайно звертатися з заявою до нацполіції.

У разі виникнення будь-яких питань телефонувати на безкоштовну гарячу лінію Сумської обласної військової адміністрації:

☎️ 0800301501.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору