Освітяни Сумщини скаржаться, що їм не виплачують зарплату
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький.
За його словами, до нього почали надходити звернення від бюджетників Сумщини. І більшість з них – від освітян Тростянця. Там місцева влада відмовляється виплачувати заробітну плату та ще й залякують, щоб мовчали освітяни мовчали про ці факти.
Дмитро Живицький пише, що плата освітянам та усім бюджетникам має виплачуватися у повному обсязі, ставка і передбачені законодавством надбавки.
«Невиконання цього – злочин! Ніхто не має права заставляти людей писати заяви “за власним бажанням” за власний рахунок і т. д. Повторюсь: це злочин свинство таких керівників! Можуть бути затримки з виплатами по об’єктивним причинам, пов’ язаних з військовою агресією РФ, але нараховуватися усе повинно у повному обсязі!» – йдеться у повідомленні.
Якщо є питання у керівників ОМС та закладів, то працівники Сумська обласна військова адміністрація та Держказначейства у області проконсультують і допоможуть як і завжди це робили. Дав доручення жорстко контролювати та реагувати усім відповідним структурам на порушення трудового законодавства, зазначає він.
Також рекомендує, у разі таких порушень та погроз негайно звертатися з заявою до нацполіції.
У разі виникнення будь-яких питань телефонувати на безкоштовну гарячу лінію Сумської обласної військової адміністрації:
☎️ 0800301501.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: