«П’ятирічка» мера Стогнія: завод з переробки сміття, реконструкція спорткомплексу і якісні дороги

Влада, Суспільство 15:41, 16.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 березня, відповідаючи на питання журналістів, Роменський міський голова Олег Стогній поділився своїми далекоглядними планами покращення життя в громаді. Поки що він назвав їх «мріями». Але розповів, що робить для того, щоб вони здійснилися.

«Плануємо і вже спілкуємося щодо повної реконструкції нашого спортивного комплексу. Триває робота щодо заводу з переробки сміття. Також триває робота щодо передання наших комунальних доріг, які проходять через місто, в державну власність, щоб за рахунок «Великого будівництва» їх побудувати», – розповів Роменський міський голова.

І витримавши паузу, він додав: «Ну і певні залучення інвестицій. Зовсім скоро все проясниться. Тоді вже можна буде «стрибати від щастя», – заінтригував Олег Стогній.

Нагадаємо, що раніше планувалося будівництво заводу з переробки сміття у Рогинцях. Але міський голова повідомив, що співпраця з людиною, яка мала прийняти участь у цьому проєкті, не вдалася.

«Він не брав слухавку, потім пообіцяв приїхати – і не приїхав», – пояснив мер.

Тому, за його словами, довелося шукати інших інвесторів і будувати будуть в іншому місці. Ймовірно – на роменських очисних спорудах.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору