Пазли маленьких добрих справ складаються у велику картину добра + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У Ромнах по вулиці Маяковського, на базі колишнього гуртожитку УТОС, діє Роменська первинна організації Українського товариства сліпих. Саме сюди нещодавно завітали депутатки Роменської міської та районної рад від партії «Наш край» Світлана Стеценко та Тетяна Ярош. Це вже не перший їхній візит до цієї організації. Нещодавно, власним коштом Світлани Стеценко відремонтовано сходи, якими практично не можна було зайти до приміщення.

«Це так важливо робити добрі справи – нехай не такі масштабні, як хотілося б. Але саме такі, здавалося б, дрібнички дають цим людям розуміння того, що про них не забули. Ми, депутати від партії «Наш край», готові і надалі допомагати цьому осередку особливої категорії людей. Бо вони мають відчувати себе повноправними членами суспільства – не обмеженими в чомусь чи через щось», – говорить голова фракції партії «Наш край» у Сумській обласній раді Євген Южаков.

Євген Южаков опікується проблемами Роменської громади. Тож і проблеми товариства сліпих не залишили його байдужими, і він передав членам товариства подарунки до свят.

Зустріч з людьми, які мають вади зору, пройшла особливо дружно. Адже вони звикли, що у цій організації їм порадять, допоможуть, просто підтримають або ж знайдуть людину, яка зможе хоча б на крихту вирішити їхні проблеми. Саме такими друзями для роменського товариства сліпих стали депутати від партії «Наш край».

«Я почула, як багато проблем і перешкод з’являється у житті цих людей через їхні вади, законодавство та навіть наше суспільство. Проте, вони гуртом, як велика родина, долають ці проблеми. Й інколи їх треба просто підтримати, підказати й елементарно звернути увагу чи пригостити смаколиками, щоб їхні зібрання стали ще більш затишними», – розповідає Світлана Стеценко.

Наразі у цьому товаристві сліпих безліч невирішених проблем із самим приміщенням, де люди збираються на зустрічі, а влітку – дехто навіть живе. Там поганий ремонт, немає водовідведення, опалення, тощо. Тому Світлана Стеценко наголосила, що, по мірі можливості, депутати від партії «Наш край» будуть допомагати покращувати побут цих людей і підтримувати їх на тому ж законодавчому рівні чи підказувати, як бути у певній незрозумілій ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору