Перемоги учнів Бобрицької дитячої музичної школи у Першому Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі “СНІЖНИЙ ДРАЙВ”
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Бобрицької дитячої музичної школи перемогли у Першому Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі “СНІЖНИЙ ДРАЙВ” (м. Київ) в номінації “інструментальне мистецтво” фортепіано:
- Дмитро ВОВК (3 клас) – 1 місце;
- Ростислав САЄНКО (4 клас) – 1 місце;
- тріо «МІНІ-ДЖАЗ» – Вікторія ДАНИЛЕВИЧ (4 клас), Анастасія НОВАК (5клас), Вікторія ПРОХОРЕНКО (5 клас) – 1 місце.
Викладач – ПОГРЕБНЯК Олена.

За повідомленням сторінки Культура Роменської громади
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: