Під час обстрілів на Роменщині загинув диспетчер електропідстанції Олександр Шабаршин

Війна 22:32, 17.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У нас знову велике горе. Сьогодні 17 жовтня російські терористи вбили диспетчера електропідстанції на Сумщині. Двоє наших колег дістали поранень.

Це був ракетний обстріл о 5-й годині ранку. Загинув диспетчер Олександр Шабаршин. Електромонтер Роман Кісельов та водій Володимир Чабан поранені уламками конструкцій, вони в лікарні.

Олександру Володимировичу був 61 рік, він вже рік як був на пенсії, але продовжував працювати. Приходив на роботу і забезпечував надійне енергопостачання сотням тисяч людей. Порядний, працелюбний, безвідмовний кваліфікований фахівець – так про нього відгукуються колеги. Олександр Володимирович працював в енергетиці з 1991-го, а в “Укренерго” – з початку створення компанії, з 1998-го, 14 останніх років був диспетчером цієї підстанції. Відповідальний фахівець, якого колеги назавжди запамʼятають чудовою людиною. Ми підтримуватимемо його дружину і доньку.

Наша підстанція зруйнована. Наш біль невимовний. Але ми продовжимо працювати, будемо відновлювати пошкоджене і забезпечувати струм і світло всім, кого намагається його позбавити країна-терорист.

Продовжимо працювати в памʼять про Олександра Шабаршина. В памʼять Світлани Курилович та Олександра Холодного, диспетчера і електромонтера, які загинули в вересні на нашій підстанції на Харковщині.

В енергетиків дуже міцна витримка. Ми знаємо, що побачимо покарання країни-терориста. Їм нас не спинити.

НЕК «Укренерго»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору