Підопічних Свеського психо-неврологічного інтернату перемістили в інші заклади для поселення

Безпека 15:02, 19.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Підопічні Свеського психо-неврологічного інтернату наразі знаходяться в безпечних умовах і отримують увесь спектр соціальних та медичних послуг.

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

У зв’язку з пошкодженням внаслідок авіаудару житлових та господарських будівель Комунальної установи Сумської обласної ради «Свеський психоневрологічний інтернат», неможливістю подальшого проживання підопічних та надання їм комунальних послуг з метою збереження їх життя та здоров’я розпорядженням голови Сумської ОВА від 16 квітня було доручено Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 16.04.2023 забезпечити переміщення підопічних інтернату в інші заклади для поселення.

Наразі усі 167 підопічних інтернату поселені у різних медичних та соціальних закладах. Вони отримують належні медико-соціальні послуги відповідно до чинного законодавства.

«Я дякую усім причетним до евакуації підопічних інтернату – працівникам поліції, ДСНС, керівництву райдержадміністрації, територіальної громади, працівникам соціального захисту, медикам. Завдяки злагодженій роботі ми змогли оперативно допомогти людям, які в цю Великодню ніч потребували нашої підтримки», – підкреслив Володимир Артюх.

Нагадаємо, у Великодню ніч росіяни завдали авіаційного удару по приміщенню психоневрологічного інтернату у Свесі. На той момент у закладі перебувало 167 осіб. Внаслідок удару був зруйнований перший центральний корпус, де під час вибуху знаходилось 115 людей. Постраждало дві особи, одній надали допомогу на місці, а іншу з травмами доправили до лікарні. Підопічних закладу відразу ж було евакуйовано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору