Підприємців Сумщини запрошують до участі у ворк-шопі «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку»

Бізнес, Влада 16:02, 30.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Днями під час службового відрядження в столицю керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький провів зустріч із виконуючим обов’язки голови правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Русланом Гашевим.

Експортно-кредитне агентство було створене Міністерством економіки України на виконання Закону України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту».

Сьогодні, завдяки запуску програми агентства портфельного страхування передекспортних кредитів, банки мають можливість надавати кредити для бізнесу без застави майна.

Наразі до цієї програми приєдналось три державних банки, які почали надавати доступне фінансування експортерам. Завдяки тому, що ці банки є учасниками ще однієї державної програми «Доступне фінансування під 5-7-9%», ці кредити ще й дешеві.

Тепер, завдяки внесеними змінам у законодавство, експортер під час режиму воєнного стану та шість місяців після може взяти кредит без застави майна під 0% річних у гривні.

Сумщина станом на кінець вересня входить у двійку лідерів за кількістю наданих доступних кредитів на виконання експортних контрактів.

Як отримати такі кредити? Хто має можливість доступу до них? Яким чином скористатись цією можливістю?

Відповіді на ці запитання, та не лише, ви зможете отримати 31 жовтня під час ворк-шопу «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи».

Дмитро Живицький домовився з в.о. голови правління ЕКА про те, що команда Агентства проведе спільно з банками-партнерами цей захід для експортерів нашого краю.

Захід відбудеться офф-лайн в Сумах.

За реєстраційною формою https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeKjB8MyEK98…/viewform ви можете зареєструватися на нього. Інформацію про місце проведення, отримають лише ті, хто пройде попередню реєстрацію.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору