«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Андріяшівська та Орининська громади підписали меморандум про партнерство в межах національного проєкту
Поділитися в
Копіювати посилання
Урочисте підписання документа відбулося між головами громад — Інною Дибчинською та Іваном Романчуком.
Цей символічний, але надзвичайно важливий крок – це підтвердження того, що навіть у найскладніші часи українці здатні єднатися, підтримувати одне одного та разом будувати спільне майбутнє.
«Андріяшівська громада сьогодні живе в умовах постійної небезпеки, під ризиком ворожих обстрілів. Проте наші люди залишаються незламними – підтримують Збройні Сили України, відновлюють зруйноване, розвивають освітні, соціальні та гуманітарні ініціативи, – підкреслила Інна Дибчинська. – Тож підписання цього меморандуму – це не просто офіційний документ. Це знак солідарності, єдності та взаємної підтримки між громадами, що доводять: разом — ми сила!»


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: