«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Андріяшівська та Орининська громади підписали меморандум про партнерство в межах національного проєкту

Громада 14:52, 9.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Урочисте підписання документа відбулося між головами громад — Інною Дибчинською та Іваном Романчуком.

 

Цей символічний, але надзвичайно важливий крок – це підтвердження того, що навіть у найскладніші часи українці здатні єднатися, підтримувати одне одного та разом будувати спільне майбутнє.

«Андріяшівська громада сьогодні живе в умовах постійної небезпеки, під ризиком ворожих обстрілів. Проте наші люди залишаються незламними – підтримують Збройні Сили України, відновлюють зруйноване, розвивають освітні, соціальні та гуманітарні ініціативи, – підкреслила Інна Дибчинська. – Тож підписання цього меморандуму – це не просто офіційний документ. Це знак солідарності, єдності та взаємної підтримки між громадами, що доводять: разом — ми сила!»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору