Побиті пам’ятники й огорожі: масовий вандалізм на цвинтарі за кошти Недригайлівської громади + ФОТО

Влада, Суспільство 18:33, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У соцмережі з’явилися фото й відео того, як найнята фірма попиляла аварійні дерева на одному із кладовищ Недригайлова. Видно, що там суцільний «лісоповал» деревини в перемішку з розбитими пам’ятниками, огорожами й хрестами.

«Те, що зробили заїжджі пильщики (та ще й за великі гроші з бюджету громади) на кладовищі на Вигоні, шокує. Місцеві такого б не наробили. Зрозуміло, що ці пильщики робили так, як їм сказали. Такі роботи мають виконуватися акуратно і не поспішаючи. Робили ж, видно, навпаки. Швидко і хай падає, куди впаде. Це найстаріший цвинтар Недригайлова, там до середини ХІХ століття була дерев’яна кладбищенська церква, де відспівували покійних наших предків. А поряд ховали. Там пам’ять тисяч родин Недригайлова», – прокоментував у соцмережі депутат Недригайлівської громади, редактор газети «Голос Посулля» Ігор Скрипченко.

Тендер на спилювання дерев на кладовищі виграла київська фірма.

«Ця фірма повинна була застосувати спеціальне обладнання й найняти альпіністів, щоб вони бережно обпилювали гілки дерев. Спиляти й вивезти. На це заклали близько 100 тис гривень в бюджеті ОТГ», – говорить депутат Недригайлівської громади Федір Кривопатря.

Відповідь-вибачення до людей записав і голова Недригайлівської ОТГ Костянтин Волков. Та пообіцяв взяти це питання на контроль. За його словами, фірма, яка наробила такої шкоди на цвинтарі, пообіцяла в семиденний термін все відновити за свої кошти.

 

Як повідомили місцеві жителі, сьогодні до Недригайлова приїздили журналісти каналу ТНТ, на місці вандалізму працювала слідча група. А депутати Недригайлівської ОТГ зібрали підписи, аби терміново провести позачергову сесію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору