Поліцейські, ДСНС-ники та освітяни підписали Меморандум про співпрацю з Хмелівською громадою

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 10 березня, начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж спільно з начальником Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Денисом Карпенко, директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторією Гробовою, головою Лебединської міської ради Світланою Горошко та заступницею голови Хмелівської сільської ради Мариною Анісімовою підписали Меморандуми про подальше партнерство.

Головною метою Меморандумів є співпраця Сторін на засадах партнерства, спрямована на забезпечення належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, раннє виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів у закладах освіти, шляхом проведення пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі». Адже безпека дітей – це пріоритет сьогодення.

Нагадаємо, на території Сумської області наразі наявний один спеціаліст з безпеки у Миколаївській селищної територіальної громади.

На спеціаліста з безпеки покладається завдання щодо вжиття заходів із запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів, проведення інформаційно-просвітницьких заходів для учнів та педагогічних працівників, обстеження прилеглої до закладу освіти території щодо діяльності закладів торгівлі, які порушують законодавство щодо заборони продажу дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів, проведення профілактичних бесід з батьками, учнями та трудовим колективом закладу загальної середньої освіти, щодо дотримання заходів пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, а також щодо попередження проявів всіх видів насильства.

Війна внесла корективи у всі сфери життя. Освіта не стала винятком. Як ніколи актуальним залишається питання безпеки дітей. Адже більшість часу підростаюче покоління проводить саме в навчальних закладах. Саме тому охорона життя та здоров’я дітей, організація їхньої безпечної життєдіяльності та навчання її основам є одними з пріоритетних завдань у діяльності поліцейського.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору