Поради роменських поліцейських: як не стати жертвою шахраїв

Поліція 08:35, 24.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній день існує безліч шахрайських схем. Проте, відсоток повернення грошових коштів невеликий, бо злодії стали наскільки розумними, що знайти їх навіть за допомогою новітніх технологій поки що майже неможливо. А їхніх жертв з кожним днем дедалі більшає. Тож, розповімо про найпопулярніші методи обману та, як не потрапити на гачок до шахраїв.

Перше: вашу картку заблоковано, для її розблокування потрібні дані картки (її номер, СVV код, PIN код). Ні в якому разі не повідомляйте ніяких даних по вашій карті. Працівник банку не буде у вас запитувати персональні дані. Всі проблеми та питання з картою вирішуйте лише особисто у відділенні банку.

Друге: ваш син (онук чи інший родич) потрапив у біду (або був затриманий поліцією за скоєння злочину) і для його порятунку потрібні гроші. Не перераховуйте та не передавайте третім особам грошові кошти, правоохоронці не будуть вимагати у вас гроші. Після такого дзвінка відразу телефонуйте на гарячу лінію поліції за телефоном «102».

Третє: для замовлення товару потрібна передоплата. При здійсненні онлайн покупки чи при продажі власних речей ні в якому разі не перераховуйте навіть мінімальних сум невідомим. Адже після цього можуть бути списані всі інші кошти з вашої картки. А також при купівлі краще користуйтесь послугою накладеного платежу.

Будьте уважними, обачними та не довіряйте невідомим особам свої кошти, аби не стати черговою жертвою шахраїв.

За повідомленням Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору