Пройшла Гімназіада України з футзалу серед дівчат + ФОТО

Діти, Спорт 12:05, 30.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями у залі спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся ІІ етап літньої Гімназіади України з футзалу серед збірних команд дівчат 2005-2006 років народження закладів загальної середньої освіти Роменської ОТГ.  У змаганнях взяли участь 6 збірних команд І групи та 3 команд ІІ групи (89 учнів).

У фінальній грі за перше місце у І групі боротьбу вели команди ліцею № 4 та ЗОШ №10, дівчата ЗОШ № 10 здобули перемогу з рахунком 3:1. За третє місце сперечалися команди ЗОШ  №11  та ліцею № 1. З рахунком 2:0 впевнену перемогу святкували учні ліцею № 1. Далі місця розподілилися таким чином: ліцей № 2 – 5 місце та ЗОШ № 5 – 6 місце.

У ІІ групі змагалися команди Великобубнівського, Рогинського та Пустовійтівського закладів загальної середньої освіти за коловою системою. Перше місце виборола команда Великобубнівського ЗЗСО за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у Рогинського закладу, третє місце  посіла команда дівчат Пустовійтівського ЗЗСО.

Команда переможець та призери були нагороджені грамотами відділу освіти Роменської міської ради.