Прокурори Сумщини направили до суду справу чоловіка, який замовив вбивство співмешканки
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумською обласною прокуратурою затверджено на правлено до суду обвинувальний акт 26-річного чоловіка.
Йдеться про події, що відбували у Конотопському районі.
Обвинувачений підшукував кілера, який би позбавив життя його колишню 24-річну співмешканку.
Ця інформація стала відома правоохоронцям, відтак всі подальші дії відбувались під їх контролем.
Чоловік надав виконавцю фотографію «жертви» та детально описав її спосіб життя, а також передав аванс у розмірі 15 тис. грн.
При цьому він не заперечував проти найжорстокішого методу розправи.
Через декілька днів, отримавши фотографії, на яких було імітовано вбивство, замовник передав виконавцю 10 тисяч доларів США, після чого його затримали.
На вирок суду він чекає за гратами.

Слідство – СУ ГУНП в Сумській області за матеріалами УСР в Сумській області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: