При Роменській адміністрації створять молодіжну раду

Влада, Молодь 10:14, 25.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Установчі збори для формування молодіжної ради при Роменській районній державній адміністрації відбудуться 20 вересня 2021 року о 10.00 год. у залі засідань Роменської районної державної адміністрації. Про зміни дати, часу та місця проведення установчих зборів буде повідомлено додатково

Молодіжна рада при Роменській районній державній адміністрації утворюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи».

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

  •  представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
  •  представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу;
  • жителями відповідної адміністративно-територіальної одиниці, які делегуються до складу молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про молодіжну раду.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Порядок подання заяв

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

Документи можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.

Документи приймаються до 20 серпня 2021 року у будні з 9-ї до 17-ї год. за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1 Роменської районної державної адміністрації, 3 поверх, каб. № 30, відділ освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа: Жолобок Анастасія Миколаївна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації електронна адреса: rmn.ccm@sm.gov.ua, телефон для довідок (05448) 5-31-33.

У разі виявлення невідповідності документів, поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам Типового положення та положення про молодіжну раду, ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів до проведення установчих зборів у письмовій та в електронній формі інформує про це інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо усунення таких невідповідностей протягом семи календарних днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору