Прикордонники на Сумському напрямку знищили протитанкову гармату, техніку та особовий склад росіян

Війна 15:01, 20.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Бійці 5 прикордонного загону на Сумському напрямку знищили замасковану ворожу 100-мм протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра», а також техніку та особовий склад ворога. Ці завдання виконали оператори БпЛА.

“У результаті ефективних дій знищено гармату, автівки та квадроцикли. Окрім цього противник зазнав втрат й у живій силі”, — повідомляють у Держприкордонній службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору