Пустовійтівська амбулаторія отримала грант для переходу на альтернативний вид палива

Влада, Медицина 12:06, 26.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Колектив комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» Роменської міської ради ініціював проєкт для Пустовійтівської амбулаторії: «Придбання матеріалів для переходу на альтернативний вид палива для Пустовійтівської амбулаторії в умовах воєнного стану» і став одним із переможців на отримання гранту у розмірі 100 тис. грн. в рамках Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно» в 2022 році від БО «БФ «МХП-Громаді».

Метою проєкту є створення комфортних умов для роботи персоналу, прийому пацієнтів та енергозбереження в Пустовійтівській амбулаторії КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР та уникнення неможливості роботи закладу в осінньо-зимового періоду із-за відсутності постачання електроенергії.

На проведення робіт для  поточного ремонту систем опалення у Пустовійтівській амбулаторії з бюджету Роменської міської ради виділили 92 тисячі гривень.

Завдяки небайдужості добровольчого будівельного батальйону, зокрема Вадима ЛАВРИКА також був проведений поточний ремонт покрівлі амбулаторії.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору