Пустовійтівської громади не буде?

Влада, Громада, Суд 10:06, 15.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже розповідали, що жителі Пустовійтівки хотіли створити власну громаду, від’єднавшись від Роменської міського громади, у якій зараз знаходяться.

Крім Пустовійтівки, у нову громаду хотіли ввійти ще п’ять сільських рад: Бобрицька, Біловодська, Зарудянська, Погожокриницька та Перехрестівська.  

Справу за позовом Пустовійтівської сільської ради про скасування рішення Кабміну і визнання нової громади розглядав Київський окружний адміністративний суд.

Отож, 06 червня відбулося попереднє судове слухання в Адміністративному суді міста Києва у цій справі.

А вже 1 серпня 2022 року у приміщенні Окружного адміністративному суду міста Києва відбулося судове засідання по справі № 640/17167/20. На ньому, за клопотанням Роменської міської ради, було винесено протокольну ухвалу про заміну Пустовійтівської сільської ради Роменського району Сумської області на процесуального правонаступника Роменську міську раду Сумської області. Про це повідомляє сайт Роменської міської ради.

«У подальшому в цьому ж судовому засіданні судом була розглянута  та задоволена заява Роменської міської ради про закриття провадження у справі в зв’язку з відмовою від позову про що постановлена відповідна ухвала», – йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору