ПВК «Редан» вже в Ромнах?

Суспільство 17:20, 31.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Редакція Ромни 24 інфо має відео, яке свідчить про зародження субкультури ПВК «Редан» в Ромнах. Відео публікувати не можемо з етичних міркувань. Ним займуться відповідні органи.

«Редани» в Україні – слід росії

ПВК «Редан» – це ІПСО росії, метою якої є дестабілізація ситуації в Україні.

Країною шириться субкультура з росії ПВК «Редан», учасники якої одягаються у чорний одяг та влаштовують масові бійки у громадських місцях. Повідомляють, що відбуваються сутички між двома субкультурами: «ПВК Редан» та так званими «АнтиРедан». Організатори створюють телеграм-канали та закликають молодих людей брати участь у масових бійках. Саме таким чином країна-агресорка намагається використати молодь, втягнувши молодих людей у дестабілізацію ситуації в Україні.

Уперше такий «рух» в Україні зафіксували 27 лютого цього року. На подібні «зустрічі» української молоді реагувала поліція у Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Луцьку та інших обласних центрах. На Сумщині зібрання «реданів» планувалося у Шостці. Також вчасно відреагувала поліція.

Нацполіція вже заблокувала 18 каналів та груп, які були створені для «розкручування» руху.

Звідки походить ПВК «Редан»?

Як повідомляють центральні ЗМІ, абревіатура руху «ПВК Редан» ніяк не пов’язана з військовою діяльністю, а назва виникла на тлі аніме-серіалу Hunter x Hunter, у сюжеті якого є злочинна організація «Геней Редан» з павуками на емблемі.

Нагадаємо, що під час воєнного стану масові зібрання заборонені. У випадку протиправних дій порушники притягуються до відповідальності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору