Рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення “Увага всім!”

 Поділитися

Поділитися в

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням для передачі повідомлень телерадіомовних організацій.

Терміновій інформації, що доводиться до населення, передує уривчасте звучання електричних сирен, наявних на відповідній території, а також звучання електричних сирен у запису, яке передається через вуличні гучномовці, сигнально-гучномовні пристрої та транслюється мережами радіомовлення і телебачення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага Всім!». Почувши його, слід негайно увімкнути приймачі проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на хвилю радіостанції “Слобода-FM” в ФМ-діапазоні: місто Суми – 88.1 МГц; місто Білопілля – 91.6 МГц; місто Конотоп – 104.6 МГц; Лебедин – 104.8 МГц; Тростянець – 104.1 МГц; Шостка – 107.8 МГц, або Інтернет мовлення даної станції та прослухати подальше повідомлення.

Повідомлення передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.

Вислухавши повідомлення, необхідно:

діяти без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками та рекомендаціями;

переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху, надати їм необхідну допомогу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору