Ремонт турбін в Україні

Послуги 21:40, 1.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Мережа сервісних центрів компанії Centr Turbin спеціалізується на відновленні та заміні турбокомпресорів на легкових і вантажних автомобілях. Майстерні компанії розташовані в багатьох містах України (контактна інформація кожного сервісного центру вказана на сайті). Висококваліфіковані фахівці здійснюють ремонт турбін різної складності в стислі терміни за найкращою ціною.

У процесі відновлення силових агрегатів використовуються оригінальні запчастини (якщо інше не погоджено з клієнтом). На складах компанії завжди є в наявності запчастини на найпоширеніші марки авто.

Ремонт турбіни в сервісних центрах Centr Turbin

Майстри компанії завжди починають роботи з відновлення турбокомпресора з діагностики, що дає змогу максимально точно визначити місце зламів і виявити причину їх виникнення.

Далі слідують такі етапи робіт, як розбирання агрегату, очищення та миття деталей, реставрація корпусу, заміна дефектних елементів, збірка та балансування.

У разі необхідності заміни самої турбіни наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант.

В обов’язковому порядку перевіряється герметичність пристрою, щоб виключити можливість протікань мастильного матеріалу.

Чому нам довіряють?

Завдяки багатому досвіду у сфері сервісу турбокомпресорів команда наших експертів користується довірою клієнтів у всіх містах України. Ви можете ознайомитися з численними відгуками реальних клієнтів і зробити власні висновки після особистої співпраці з нами.

При зверненні в наші сервісні центри ви отримуєте:

  • можливість відновити працездатність турбокомпресора за прийнятною вартістю;
  • бездоганну якість ремонтних робіт;
  • виключення китайських аналогів запчастин за замовчуванням;
  • дотримання термінів проведення відновлювальних маніпуляцій;
  • дворічну гарантію на всі реставраційні роботи.

Запис на попередню діагностику здійснюється через телефон. Також ви можете залишити заявку в режимі онлайн на сайті https://centr-turbin.com/ua, і наші менеджери зв’яжуться з вами у зручний для вас час. Консультанти компанії нададуть всю необхідну інформацію щодо вартості послуг і запчастин, наявності комплектуючих на складі. У разі необхідності, менеджери з підбору запчастин запропонують вам кілька варіантів деталей та агрегатів на вибір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору