РФ атакує об’єкт цивільної інфраструктури Конотопа “шахедами”, було близько десяти влучань

Суспільство 09:15, 22.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зранку 22 жовтня армія РФ завдає ударів “шахедами” по об’єкту цивільної інфраструктури Конотопа.

Про це Суспільному розповів міський голова Артем Семеніхін. Він просить мешканців перебувати у безпечних місцях під час атак.

Також у своєму ТГ написав, що росіяни цілили  по рятувальниках, які працюють на місцях прильотів.

Водопостачання у місті за графіком. Працюють пункти незламності.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору