РФ атакує об’єкт цивільної інфраструктури Конотопа “шахедами”, було близько десяти влучань
Поділитися в
Копіювати посилання
Зранку 22 жовтня армія РФ завдає ударів “шахедами” по об’єкту цивільної інфраструктури Конотопа.
Про це Суспільному розповів міський голова Артем Семеніхін. Він просить мешканців перебувати у безпечних місцях під час атак.
Також у своєму ТГ написав, що росіяни цілили по рятувальниках, які працюють на місцях прильотів.

Водопостачання у місті за графіком. Працюють пункти незламності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: