Рівень захворюваності на COVID-19 у Роменській громаді збільшився на 50%

 Поділитися

Поділитися в

Таку інформацію подає сайт Роменської міської ради.

Головний лікар КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР Валентина Гунькова поінформувала, що на сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 97 осіб, із них 5 в реанімації, із цих хворих лише 2 особи вакциновані. Тому, за її словами, дотримання санітарних норм під час карантину є обов’язковим, а вакцинація забезпечить значно легший перебіг хвороби.

Завідувач сектору охорони здоров’я Юлія Савченко зазначила, що за інформацією Держпродспоживслужби станом на 18.00 08.11.2021 активних хворих на COVID-19 в громаді – 942 особи, з них 2 – медичні працівники, 44 – діти.

Триває кампанія з вакцинації: станом на 05.11.2021  щеплено 21144 особи, що становить 37%, в тому числі двома дозами – 14735 осіб.

Головний лікар КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР Світлана Швайка повідомила, що  рівень захворюваності за минулий тиждень збільшився на 50%.

Також відзначила, що виділене  приміщення у Роменському міському Будинку культури для центру масової вакцинації допомогло розмежувати потоки хворих і тих хто, приходить зробити щеплення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору