«Різні погляди на захист»: син, який вбив матір, просить змінити йому адвоката

Кримінал, Суд 14:00, 10.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про вбивство 14 квітня 2021 року в одному з приватних будинків у Ромнах. Під час сварки на побутовому рівні чоловік вихопив із рук матері ніж, яким завдав їй близько 20 ударів у шию та тулуб. Почувши крик, з вулиці прибіг батько. Він намагався зупинити сина, однак отримав декілька ударів молотком. З місця події чоловік утік, його 58-річна мати померла на місці події, 58-річний батько отримав легкі тілесні ушкодження.

29.10.2021року до суду надійшло клопотання від обвинуваченого Д. про заміну йому адвоката, оскільки з даним адвокатом Маляром М.В. у них різні погляди на спосіб  його захисту.

Адвокат обвинуваченому був призначений  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області для надання правової допомоги обвинуваченому.

8 листопада в судовому засіданні обвинувачений своє клопотання про заміну адвоката підтримав та просив його задовольнити.

В судовому засіданні адвокат Маляр М.В. не заперечував проти задоволення клопотання обвинуваченого.

Прокурор в судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання про заміну адвоката Маляра М.В., оскільки правова допомога надається за дорученням центру БПД та надається в повному обсязі.

Заслухавши думку учасників судового провадження, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що оскільки обвинувачений Д.  обвинувачується в особливо тяжкому злочині, у зв`язку з чим при розгляді кримінального провадження участь захисника є обов`язковою, а від призначеного на досудовому слідстві центром БПД захисника він відмовляється у зв’язку з тим, що їх позиції захисту не співпадають, та адвокат підтримує клопотання обвинуваченого, то з метою дотримання права обвинуваченого на захист під час розгляду обвинувачення в суді, виникла необхідність заміни адвоката, у зв’язку з чим клопотання підлягає задоволенню.

Суд звернеться  до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області  для призначення адвоката для здійснення  захисту обвинуваченого Д.

Наступне судове засідання призначено  на 13.00 год 18 листопада 2021 року.

Справу розглядає суддя Євлах О.О.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 585/1513/21.

За повідомленням Роменського міськрайонного суду в Сумській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору