Роменець Максим Каплун потребує допомоги

 Поділитися

Поділитися в

5 грудня 2021 р. в м. Ромни сталась страшна пожежа, яка принесла величезне горе в роменську сім’ю . В цій пожежі дуже постраждав Каплун Максим, отримавши 62 % опіків тіла.

На сьогодні його стан важкий і знаходиться він в реанімації, Київського опікового центру. Проведено лікарями близько 20 операцій: видалення уражених тканин, нарощування ксеноінплантантів, ксенодермопластика, неодноразова пересадка та переміщення шматочків шкіри.

Та, на жаль, ще не зроблені всі операції і багато тіла не закрито шкірою. Лікарі говорять що ще потрібно багато операційних втручань. Кожного дня перев’язка, перебування його в лікарні потребує чималих коштів і це без ліків.

“Ми просто вже збились з ніг в пошуках ліків, донорів та спеціальних матеріалів для операційного втручання: шкіряні степлери відповідного розміру , ксеноінпланти, спеціальні скотчі, та багато іншого. Наша родина дуже вдячна вам усім за підтримку, та без вашої допомоги ми не зможемо подолати цю хворобу. Тому вимушені просити вашої фінансової підтримки для Максима, йому зараз цінна кожна гривня, будьласка допоможіть”, – пише у Фейсбуці  Lelka Monko.

Реквізити

Мама:

Каплун Тамара Григорівна

Приват 4149 4993 9576 7773

Сестра:

Климуша Марина Володимирівна

тел. 0976380478

Дружина:

Монько Ольга Миколаївна

тел. 0977320756

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору