Роменка Юлія Засульська стала чемпіонкою на чемпіонаті України з самбо серед чоловіків і жінок

Спорт 12:05, 21.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

17 і 18 серпня в Києві розіграли нагороди Кубку «Юна Україна» серед молоді і чемпіонату України з самбо серед чоловіків і жінок.

У змаганнях взяли участь близько півтисячі спортсменів із 20-ти регіонів країни. Турніри мали статус відбору до національних збірних у цих вікових категоріях – на чемпіонати Європи і світу. Це перші змагання такого масштабу серед усіх видів спорту після повшомасштабного вторгнення російських агресорів 24 лютого в Україну, повідомляє sportclub.sumy.ua.

Було вжито необхідні заходи безпеки: насамперед, у приміщенні Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова обладнали бомбосховище. На щастя, під час проведення турнірів повітряні тривоги оминули Київ.

На чемпіонаті України чемпіонкою стала роменка Юлія Засульська, яка виступала за Полтавщину, стала кращою у вазі до 47 кг. У фіналі вона поборола сумчанку Єлизавету Дидоренко. Ярина Федоренко і Ангеліна Величко стали бронзовими призерками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.