Роменщина: до 5 років позбавлення волі засуджено рецидивістку, яка втретє ножем поранила близьку людину

Кримінал 11:33, 7.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 42-річної жінки.

 

У Ромнах за місцем проживання обвинувачена вживала алкогольні напої разом зі своїм чоловіком.

 

Згодом між подружжям виникла сварка.

 

Жінка погрожувала чоловікові розлученням. Надалі вона вигнала його з дому.

 

Через деякий час потерпілий повернувся, сподіваючись, що дружина заспокоїлась.

 

Однак конфлікт продовжився, під час якого жінка ударила чоловіка ножем у спину.

 

48-річний потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження.

 

Попри це, в суді він захищав обвинувачену, стверджуючи, «що винен у тому, що довів її до цього стану».

 

Примітно, що до цього жінка вже двічі відбувала покарання, в тому числі й за спричинення тяжких тілесних ушкоджень своїй матері.

 

Також вона вдарила ножем попереднього чоловіка.

 

Вироком суду її засуджено на 5 років позбавлення волі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору