Роменська депутатка – Якову Зубану від забороненої ОПЗЖ: «Якщо у Вас є совість, Ви маєте написати заяву і піти з голови комісії» + ВІДЕО

Влада, Громада 17:18, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 лютого, на сесії Роменської міської ради голова фракції ПП «Слуга народу» Людмила Колєснік підняла «пікантне» питання.

Депутатка звернулася до Якова Зубана – голови депутатської фракції ПП «Опозиційна платформа за життя», голови постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури.

«Ви не можете бути головою комісії ні в якому разі. Якщо у Вас є совість, Ви маєте написати заяву і піти з голови комісії. Якщо у Вас її немає, ми винесемо це питання на голосування депутатів…», – сказала Людмила Колєснік.

ВІДЕО – за посиланням.

Нагадаємо, що у вересні Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ»). І таким чином – остаточно заборонив її діяльність в нашій країні.

Рішення про заборону функціонування «ОПЗЖ» було прийнято на підставі указу Президента та рішення РНБО. Вони ґрунтувалися на доказах її деструктивної діяльності, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці, йдеться на сайті СБУ.

Мова – про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики росії, як на рівні керівництва, так і рядових її членів.

«ОПЗЖ» фактично ретранслювала офіційну позицію країни-агресора щодо України та завдавала значної шкоди інтересам нашої держави.

Встановлено причетність провідних функціонерів «ОПЗЖ» до діяльності, що створює реальні загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору