Роменська громада готується до роботи в умовах можливого блекауту
Поділитися в
Копіювати посилання
Головною темою наради в Роменській міській раді стала підготовка до роботи в умовах тривалих відключень електроенергії.
Обговорили питання заготівлі дров для пунктів незламності, забезпечення пальним для генераторів, запасів води, альтернативних систем зв’язку та інших необхідних ресурсів.
Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив: «Ситуація у місті Шостка показала, наскільки складно відновити повноцінне функціонування громади за одночасного пошкодження критичних об’єктів. Ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: