Роменська громада готується до роботи в умовах можливого блекауту

Війна, Влада 11:54, 22.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Головною темою наради в Роменській міській раді стала підготовка до роботи в умовах тривалих відключень електроенергії.

Обговорили питання заготівлі дров для пунктів незламності, забезпечення пальним для генераторів, запасів води, альтернативних систем зв’язку та інших необхідних ресурсів.

Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив: «Ситуація у місті Шостка показала, наскільки складно відновити повноцінне функціонування громади за одночасного пошкодження критичних об’єктів. Ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору