Роменська громада отримає 13,4 млн. грн.

Офіційно 13:02, 23.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 22 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому прийняте рішення про внесення змін до бюджету Роменської міської територіальної громади на поточний рік в частині врегулювання питання отримання субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах. Про це інформує міська рада.

Повідомляється, що у грудні Кабінет Міністрів України розподілив 26,9 млрд. грн. субвенції місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах у 2021 році, в тому числі громади Сумської області отримають 480 грн. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, до бюджету нашої громади буде спрямовано 13 423 605 грн.

Кошти будуть зараховані з державного бюджету після підписання відповідних договорів про організацію взаєморозрахунків усіма його учасниками, включаючи НАК «Нафтогаз України», управлінням фінансів Роменської міськради та підприємства-постачальники тепла. Однією з умов оформлення такого договору є відкриття рахунку головного розпорядника в Держказначействі України, що можна зробити лише на підставі рішення про внесення відповідних змін до бюджету громади на 2021 рік.

Міський голова Олег Стогній подякував членам виконавчого комітету за оперативність та ухвалення рішення. «Хотів би відзначити швидку реакцію членів виконкому та подякувати, що ви одразу відреагували й ми змогли прийняти дане рішення. Адже через закінчення бюджетного року теплопостачальні підприємства громади у дуже стислі терміни повинні оформити і підписати договори про організацію взаєморозрахунків», – наголосив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору