Роменська громада підписала Меморандум із громадською організацією «Клуб рибалок України»
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні разом із громадською організацією «Клуб рибалок України» підписали Меморандум про взаємодію, співпрацю та партнерство, який дозволить розширити можливості гуманітарної допомоги та соціальної підтримки вразливих категорій населення.
За повідомленням голови Роменської міської ради Олега Стогнія
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: