Роменська громада – у списку громад, які братимуть участь у програмі ООН із відновлення та розбудови миру

Війна, Влада 17:08, 3.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, яка реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН), Структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочинає діяльність, спрямовану на спільне реагування на наслідки війни та швидке відновлення потенціалу органів влади на рівні територіальних громад. 

Для визначення переліку цільових громад було проведено опитування територіальних громад Сумської області. В опитуванні взяли участь 45 громад. На підставі отриманих результатів було складено рейтинговий список із огляду на стан розвитку громад, їхні потреби та рівень зацікавленості у співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру. Відповідно до концепції оцінки та відбору цільових територіальних громад відібрано сім основних та чотири резервні громади для участі в спільній реалізації цілей програми, які спрямовані на підвищення місцевої спроможності щодо децентралізації та секторальних реформ із урахуванням ґендерної проблематики для покращення управління, місцевого розвитку та надання послуг.

Відповідно до Протоколу з відбору місцевих громад для участі у спільній реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підписаного головою Сумської обласної державної адміністрації – керівником обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким та програмним менеджером ПРООН Нільсом Крістенсеном, Роменську міську територіальну громаду включено до переліку громад основного списку для подальшої співпраці у рамках програми.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору