Роменська громада відзвітувала, скільки грошей виділено на військові потреби

Війна, Влада, Громада 14:01, 27.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У 2022 році виділено кошти з бюджету громади у загальній сумі 14,8 млн.грн, йдеться на сайті Роменської міської ради.

З них військовій частині, що забезпечує територіальну оборону – 4,5 млн.грн, зокрема на: придбання паливо-мастильних матеріалів, запчастин для автомобілів та камер відеоспостереження 0,4 млн.грн., електрогенераторів та плоттеру- 0,4 млн, придбання комп’ютерної техніки- 0,2 млн.грн, лісоматеріалів- 0,6 млн.грн, придбання зимової форми одягу для особового складу – 2,7 грн.грн, ремонту приміщення – 0,2 млн.грн

Для Хмелівського ДФТГ, що забезпечує охорону правопорядку та чергування на блокпостах громади виділено 6,8 млн.грн, з них на: матеріальну допомогу членам формування – 5,2 млн.грн, придбання форми- 0,3 млн грн, харчування- 1,2 млн.грн, придбання паливно-мастильних матеріалів для довезення до місць чергування- 0,1 млн. грн.

Державним структурам виділено 2,3 млн. грн. Зокрема: ДСНС – 1 млн.грн на реконструкцію службової будівлі; поліції- 0,5 млн.грн на ремонт приміщення, придбання ПММ та автозапчастин; військомату -0,6 млн.грн на ремонт приміщення та прилеглої території; пожежно-рятувальному загону МНС – 100 тис.грн на ремонт приміщення та  паливно- мастильні матеріали; виправній колонії- 100 тис.грн. на обладнання системи відеонагляду. На придбання блоків оповіщення виділено 190 тис.грн. Виділено на придбання резерву пального на 1,0 млн.грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору