Роменська громада зустріла своїх Героїв: після тривалого полону додому повернулися Богдан Шокота та Євгеній Бадива

Армія, Війна, Влада 09:03, 5.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

4 жовтня на Алеї Слави в Ромнах панувала особлива атмосфера — щира вдячність, сльози радості та гордість за тих, хто вистояв. Роменська громада зібралася, щоб зустріти своїх Захисників, які після довгих років полону повернулися додому — Богдана Шокоту та Євгенія Бадиву.

 

У зустрічі взяли участь міський голова Олег Стогній, заступник голови Роменської РДА – начальника Роменської МВА Дмитро Лєсков, заступник голови районної ради Василь Малик, заступник міського голови Лілія Городецька, представники виконавчого комітету, Молодіжної ради, члени родин безвісти зниклих і полонених Воїнів та небайдужі мешканці громади. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув, боронячи Україну.

 

Попри емоції та сльози, цей день став символом віри й перемоги. Євгеній Бадива не зміг бути присутнім через службове відрядження, але його сім’я отримала щирі слова підтримки.

 

 

Олег Стогній вручив матерям Воїнів квіти як подяку за виховання мужніх синів, а діти подарували Героям ляльки-мотанки — символ оберегу та української культури.

 

Під час виступу Богдан Шокота поділився словами вдячності та передав громаді прапор Героїв Маріуполя — як символ незламності воїнів, які боролися до останнього.

 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору