Роменська поліція охорони нагадує громадянам про ефективність дії кнопки «Терміновий виклик поліції»

 Поділитися

Поділитися в

Такі кнопки призначені, щоб покращити охорону громадського порядку та надають можливість без наявності телефону викликати наряд поліції, адже, як показує практика, випадки бувають різні й громадяни не завжди мають можливість бігти до правоохоронних органів, чи то зателефонувати на лінію «102». У таких випадках «Терміновий виклик поліції» відіграє вирішальне значення.

Такий виклик є одним із найдієвіших засобів, який полягає в передачі сигналу тривоги з місця події на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони. За отриманим сигналом негайно виїжджає наряд реагування поліції охорони.

Роменська поліція охорони нагадує, що більшість кнопок «тривожного» виклику встановлені у громадських місцях, переважно це: магазини, кафе, аптеки, ломбарди, пункти обміну валют, розважальні заклади, АЗС. Про те, що в цьому чи іншому місці є «Тривожка», підказкою стане спеціальна позначка: наліпка з надписом – «Терміновий виклик поліції».

Зокрема правоохоронці радять, як дорослим, так і дітям під час прогулянки звертати свою увагу на установи, де є наклейки «Терміновий виклик поліції», і запам’ятати їх. Адже хто знає, коли така кнопка може стати для вас у нагоді. Все що потрібно це не зволікати, адже основне правило, яке всі повинні пам’ятати: найлегше впіймати злочинця – «по гарячих слідах».

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору